1. Ayak :

  3-ASHERA / 9,5,7,4,8

2. Ayak :

  6,4 

3. Ayak :

  1,3,5

4. Ayak :

  6,1,4,2

5. Ayak :

  6,2,8,4

6. Ayak :

  4,3,7


1.AYAK:

Pandemi dönemi sonrasında katılmış olduğu ilk koşusunda önde boş kalan ve tempo koşularında çok başarılı olabilen KHAL DROGO ya saldırıp son derece başarılı bir 2.lik elde eden ASHERA, yarış görme avantajıyla daha da artan formuyla bu kez sadece hemcinslerinden oluşan grupta nispeten de rakipleriyle dengeli ağırlık taşıyacağı koşuda şayet tempo geçişleri bir nebze olsun düzlüğe yakın artarsa düzlükte fişi çekeceğine inanıyorum ve alternatif banko olarak öneriyorum. 

Bu ismin eksik performans göstermesi halinde koşu karışacağından geniş oyunlar için yanına 5 rakibini de yazıyorum.


2.AYAK:

Çok büyük bir sürprize imza atarak çime adım attığı ilk koşusunda maidena veda eden ve akabinde bir anda hedef büyültüp jenerasyonun ANKARA daki en iyi isimleri arasında boy gösterip bence de fena koşmayan FAST RUNNER çok daha uygun grupta yatkın olduğu uzun mesafede favorim. Kendisi ile eşit şansa sahip olan isim ise son koşusundaki sprintini çok beğendiğim net bir mesafe atı olan DEMİRKURT olacaktır. Güç olarak bugünkü rakiplerinin önünde olduğuna inandığım bu ikiliyi küçük ve normal kuponlara yeterli görüyorum.


3.AYAK:

Klas bir orjine sahip olan ve idmanlarında kum piste rağmen çok iyi işler sergileyen EL TIGRE nin uzun vadede bu rakiplerinden daha iyi yerlerde olacağına inanıyorum. Şayet tecrübeli rakipleri arasında ilk yarışına çıkmanın dezavantajını yaşamazsa sonlarda yüklenip tüm gruba hakim olup kazanmaya yakındır. En ciddi rakibi ise üstün bir sürate sahip olan ve grubun tek kazanan ismi olan ÜNLÜ MY DAUGHTER olacaktır. Son olarak ilk koşusunda ÜNLÜ MY DAUGHTER la aynı gün koşup zorlanmadan daha iyi derece gerçekleştiren NOTERİN KIZInı yazıp burayı geçmeye çalışacağım.


6.AYAK:

Bir müddet aranın ardından bugüne göre çok daha güçlü KV ayarında isimler arasında start alan ve az farkla tabela dibinde kalarak toparlandığını gösteren CÖMERTOĞLU bu kez dişine uygun grupta bu tarz kilolara tam binebilen etkili jokeyi nezaretinde ön grubun hemen ardına yatıp düzlükte fişi çekebilir. Aradan sonra bir yarış görüp akabinde sentetikte kolay kazanan GÖKLERİN GÜLÜ idmanlarında daha da formunu arttırdığı için çok daha iyi olduğu çim pistte rakibinin en küçük hatasını affetmeyecektir. Son olarak DB takısının olumlu geldiğine inandığım YILMAZ HOCA şayet stilindeki UÇAN ABLA DAN olumsuz etkilenmeden düzlüğe avansla çıkarsa yakalanmayacağından muhakkak kuponlarda bulunmalıdır.