1. Ayak :

  4,5,3,6,2,1

2. Ayak :

  7-FIRAT BABA

3. Ayak :

  5,7 / 1,4

4. Ayak :

  1,3,5

5. Ayak :

  3,4,1,7

6. Ayak :

  9,2,6,4,7,8,5,10,1


2.AYAK:

Banko olarak önereceğim isim FIRAT BABA olacaktır. Yarış hayatının ilk koşusu öncesi idman pistinde etkilendiğim bir isimdi ve kendisine şans vermesem de tecrübeli rakipleri arasında son derece etkili bir 3. lük elde etti. Akabinde yine tatminkar bir 4.lük aldıktan sonra ufak tefek sıkıntıları çıkmış olacak ki bir müddet geriye alındı. Aradan sonra bir yarış gördü ve son koşusunda da aynı günkü şartlarda diğer maiden kazananından bile iyi bir dereceyle az farkla 2. lik elde ederek artık fit duruma ulaştı. Özellikle etkili dereceli idmanlarını sergilediği kum pistte ilk kez start alacak olsa da yadırgayacağını zannetmiyorum. Annesi de kum pistte çok etkili olmuş bir kısrak olan TEZCAN KIZI ile kardeş olduğundan kumda çok daha iyi koşma ihtimali de var. Bugün için gruptaki isimleri de çokça beğenmediğim için kulvarının avantajıyla iyi yerlerde konumlanıp düzlükte fişi çekeceğine inanıyorum ve günün bankosu olarak öneriyorum.


3.AYAK:

İki ismi rakiplerinden ayrı kefeye koyuyorum. Bunlardan ilki yarış hayatının en iyi durumunda olan OĞUZBOYLU'dur. Esasen kum piste çok daha yatkın bir isim olsa da şuan için o kadar formda ki uzun çimin en başarılı isimlerinden BALALAYKA yı kolay geçti yetmedi CUMHURİYET Koşusunda yakın farklarla 2.lik elde etti. Bugün ise en sevdiği ANKARA Kumunda uzun mesafede şu formuyla kazanması normal sonuç olur. En ciddi rakibi de yine hayatının en iyi durumunda olan AKYAKA dır. Son koşusunda kısa mesafeye, çim piste ve sert gruba rağmen çok az farkla tabela dışında kalarak mükemmel koşmuştu. Bugün de en sevdiği pist ve mesafede ön grubun hemen ardına yatıp düzlükte yapacağı bindirmeyle sonuca gidebilir. Bu iki ismi küçük ve normal kuponlara yeterli görsem de geniş kurgulara iki isim daha ekliyorun.


4.AYAK:

Maidendan çıkmakta gecikse de orjini ve eşkalinin hakkını vermeye başlayan KOCA ALP, son koşusunu adeta terlemeden kazanmıştı. Bugün de grubun en tecrübeli ismi olması yarışın da gidiş hattı avantajına sahip olmasıyla favorimdir. Ancak grup bu kez sertleştiği için ilk iki koşusunu da kazanırken sınıf bir tay izlenimi veren ve ÖZCAN ın yine düzlük dönülmeden yürüterek avans alırsa şansını arttıracak REGARDLESS ve son olarak da son koşusuna REGARDLES e geçilse de o gün için bence geç ritmini bulduğundan dolayı 2. olan eşkaliyle tıpkı babasını andıran YAVUZUM un artan mesafe de bu kez daha farklı koşabileceğini düşünüyorum ve bu üçlüyü ayırmadan burayı geçemeye çalışıyorum. KOCAKAYA ile start alan THINK POSITIVE i de yerim kalmadığı için elemek durumunda kaldım.