1. Ayak :

 2-6-11

2. Ayak :

 12-3-2-7-8-11-4

3. Ayak :

 ( 8 ) MANİDAR

4. Ayak :

 5-2 / 1-4-3

5. Ayak :

 2-1-3 / 4

6. Ayak :

 5-8-6-4-2-1


2. 4. 5. ve 6. ayaklarda çok büyük bir şanssızlık yaşamazsak yatmayız.Bu sebeple 1. ve 3. ayak hakkında düşüncelerimi belirteyim.Bol şanslar..


1.Ayak ; Zor bir koşu gibi gözükse de ben çok daha şanslı olduğunu düşündüğüm 3 isimle girizgahı yapmaya çalışacağım.Farklı senaryolarda koşuyu kafamda defalarca kez koşturdum ve kazanan hep bu 3 isimden 1'i oldu.Umarım tahmin ettiğim gibi olur ve şanssız bir başlangıç yaşamayız.Çok sert bir tempo ile koşu başlayacak.Tek tek saymaya gerek yok birçok isim ön tarafta konumlanacak.Ön grubun ardında gidip düzlükte yapacağı ataklarla bu defa tam dişine göre rakipler yakaladığından (2) FORDTA TEK kazanmaya en yakın gördüğüm isim.Tolga ile uyumu süper olan (6) OĞLUM KAYRA'nın ise özellikle son yarışını çok beğendim.Düzlükte kapanmasaydı 1. olma ihtimali yüksekti.Bugün için ön grubun ardında iyi yer kapıp düzlüğe çıkılır çıkılmaz koşuya ağırlığı koymaya çalışacaktır.Son olarak net sprinter bir isme şans vereceğim.Bu isim de (11) BABASEYFİ'dir.Bana göre hayatının en iyi durumunda.Binicisi ile uyumu çok iyi ve süratli gidecek olan bu koşuda sonlarda yapacağı etkili ataklarla bir kez daha kazanabilir.


3.Ayak ; BANKO olarak önereceğim isim (8) MANİDAR olacaktır.Bursa kumunda çıkmış olduğu ilk 4 kum yarışını kazanmış, Mehmet Ali Kiper Koşusu'nda çok başarılı bir 2.'lik elde etse de devamını getirememişti.Egebeyi gibi kalite bir ismin anneden kardeşi olduğu için zaten potansiyel sahibi.Tedaviye alındıktan sonra 2 yarış gördü ancak 2 yarışı da iyi değildi.Son 3 yarışını incelediğimizde ise performans anlamında her defasında üstüne koyarak formunu yukarılara taşıdığını görüyoruz.Bu performansında gidilen takı değişikliğinin de etkisi muhakkak var.En öne de düşse, ön grup içerisinde de gitse düzlükte koşuya ağırlığını koyacağını düşündüğüm bu ismin ben bir kez daha kazanmasını bekliyorum.Bankomdur..