1. Ayak :

 ( 4 ) BRAVE AZUR

2. Ayak :

 12-4-14

3. Ayak :

 4-2-1

4. Ayak :

 1-3-6

5. Ayak :

 4-5-7-6-2

6. Ayak :

 9-11-8


4.Koşu ; BANKO olarak önereceğim isim (4) BRAVE AZUR olacaktır.Bence genel performans olarak bu rakiplerden bir tık üstün.Yaklaşık 1 ay dinlendirildi ve bu yarışa gayet de iyi hazırlıklarla giriyor.Ayrıca bu yarışta DB takısı da alıyor.Tempo çok rölantide kalmaz, düzlüğe de gerilerde çıkmazsa formda binicisi idaresinde sonlardq yapacağı ataklarla kazanabileceğini düşünüyorum.Bankomdur.


5.Koşu ; Son yarışıyle toparlanmış olup startla birlikte numaraya çıkabilirse beyaz bayrak ayna yapabilecek (12) BAHİR, bir önceki startını bu pist ve mesafede kazanan (4) TUTARLI ile her ne kadar uzunda biraz eksik olsa da bugün ters koşabilecek (14) KARAZEYTİN öncelikli şans verdiğim isimlerdir.


6.Koşu ; Son yarışını güzel kazanan (4) CLARK KENT, istikrarlı (2) DUKE OF ISTANBUL ve düzlükte rakiplerine direnmeye çalışacak (1) AYTEMİZ rakiplerinden biraz daha şanslı gördüğüm isimlerdir.Bu 3 isim bende ayırımsız bulunacaktır.


7.Koşu ; Beyaz bayrak ayna deneyecek (1) BÜYÜKDÜŞÜN, sonlarda sprint atacak en etkili isim olan (3) MERTADAM ve formunda önemli derecede gelişmeler olan (6) OĞLUM BURAK rakiplerinden daha şanslı gözüküyor.Kazananın bu 3 isimden 1'i olmasını bekliyorum.